Hakkımızda

 
 
 
Zonguldak Karaelmas diye tabir edilen Türkiye Taş Kömürü'nün çıktığı en önemli şehirlerden biri. Cumhuriyet döneminde ilk vilayetimiz olarak ilan edilmesi de bu nedenle. O yüzdendir ki farklı bir öneme ve özelliğe sahip, her dönem madencilik faaliyetleri nedeni ile farklı illerimizden çalışmaya gelen insanlarımız ile dolu. Kültürü ve çeşitliliği bir hayli fazla. Yaşadığı onlarca maden felaketi ve kayıplarıyla acının da emeğin de başkenti.

Sayınlar Ailesi olarak 1960'lı yıllardan bugüne Zonguldak'ta farklı ticaret kollarında hizmet veriyoruz. Kendi emeklerimizle kurduğumuz aile şirketimiz çok şükür ki bugünlere kadar geldi. Şimdi evlatlarımızın devraldığı firmamız daha da gelişerek ilerliyor. 2000'li yıllarda ticaret kollarımıza eklediğimiz Yurt Hizmetlerimiz ile şehrimize gelen genç arakadaşlarımızı en iyi şekilde ağırlamak için yeni bir anlayışla hizmet veriyoruz.

İletişimin gücüne çok inanıyoruz. Eksiklikler ve ihtiyaçlar elbette olur, lakin doğru iletişim sağlandığında her şey halledilir. Ticaret anlayışımızı yıllardır bu şekilde yürütüyoruz. Şimdilik bizden bu kadar, şehrimize hoş geldiniz. Tanışmak ve görüşmek dileği ile...
 
  • Cansu A.
    4 yıl boyunca kaldığım ve bana yabancılık hissettirmeyen herkese teşekkür ederim. Zonguldak'ı çok seviyorum.
    Cansu A.